OK
Aktualności
AKTUALNOŚCI
Życzenia
Program-"Zanocuj w lesie"
Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim, decyzją Nadleśniczego uruchamia program "Zanocuj w lesie". Został wyznaczony obszar o powierzchni 185,71 ha na którym zezwolono na nocowanie w lesie od dnia 01.05.2021r. Każdy chętny, na tym obszarze będzie mógł spędzić noc w lesie do 2 dób w grupie do 9 osób bez zgłaszania. Większa ilość osób i dłuższy pobyt wiąże się z konkretnym zgłoszeniem do nadleśnictwa.
Wszystkich myśliwych proszę o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania polowania na tym obszarze, tak w dzień jak i w nocy. Mapka poglądowa obszaru w załączeniu. S.B.
Faza księżyca
Pogoda
owiedziło nas: 000011770 osób
Aktualnie gości na stronie: 3
Twoje IP: 18.212.120.195
WSPÓŁPRACA

Hołdując zasadzie ,,czym skorupka za młodu nasiąknie… „ a przy tym realizując statutowy obowiązek myśliwi z KŁ ,,Łabędź” Narew nawiązali współpracę z młodzieżą szkolną w Narwi. Współpraca ta polega na prelekcjach w szkole na tematy przyrodniczo-łowieckie wygłaszanych przez myśliwych. Przybliżany jest także temat znaczenia łowiectwa i roli myśliwego w przyrodzie oraz  temat  kultury i tradycji łowieckich. Kolega Andrzej Niedźwiedź,  znany sygnalista, zapoznaje młodzież z muzyką myśliwską a prezes koła, wspólnie z Panią Karoliną Wachol ,nauczycielem odpowiedzialnym ze strony szkoły zorganizowała wyjazd I klasy gimnazjalnej na Mazury, by młodzież mogła porównać przyrodę Mazur i Podlasia. W marcu 2016 roku myśliwi z naszego koła w osobach Jana Kobaca (strażnik łowiecki), Mirosława Ciesnowskiego (szacujący szkody łowieckie)  oraz Marii Grzywińskiej (prezes koła) wzięli udział w spotkaniu z rolnikami na sesji Rady Gminy w Czyżach. Spotkanie okazało się bardzo potrzebne i owocne, bo wiele niejasności związanych z odszkodowaniami łowieckimi zostało wyjaśnionych.Na zdjęciu: lekcja w sali edukacyjnej Nadleśnictwa Pisz