OK
Aktualności
AKTUALNOŚCI
Życzenia
Program-"Zanocuj w lesie"
Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim, decyzją Nadleśniczego uruchamia program "Zanocuj w lesie". Został wyznaczony obszar o powierzchni 185,71 ha na którym zezwolono na nocowanie w lesie od dnia 01.05.2021r. Każdy chętny, na tym obszarze będzie mógł spędzić noc w lesie do 2 dób w grupie do 9 osób bez zgłaszania. Większa ilość osób i dłuższy pobyt wiąże się z konkretnym zgłoszeniem do nadleśnictwa.
Wszystkich myśliwych proszę o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania polowania na tym obszarze, tak w dzień jak i w nocy. Mapka poglądowa obszaru w załączeniu. S.B.
Faza księżyca
Pogoda
owiedziło nas: 000011771 osób
Aktualnie gości na stronie: 3
Twoje IP: 18.212.120.195
Walne Zebranie w plenerze 07.05.2017

Walne zebranie w terenie? Czemu nie, przy sprzyjającej pogodzie, w zielonej majowej scenerii, na łonie natury a dokładniej-  na naszej działce, pod wiatą obradowaliśmy przez kilka godzin a następnie przy ognisku, muzyce i wspólnym śpiewaniu integrowaliśmy się. Zebraniu przewodniczył kolega Jan Miniuk a wszystko skrzętnie notował  kolega Mirosław Kozłow. Wszyscy uczestniczący  myśliwi wykazali się szczególnym zdyscyplinowaniem, więc obrady przebiegły sprawnie i bez zbędnych dyskusji. Miłym akcentem było odznaczenie naszego kolegi Romana Ostapczuka Brązowym Medalem za Zasługi dla Łowiectwa Podlaskiego. Gratulujemy koledze Romkowi. Potem było wspólne zdjęcie kolegów, którzy w tym roku zostali odznaczeni. A potem kolega Mirek Ciesnowski przyniósł akordeon i umilał nam czas nie szczędząc swoich głosowych strun. Pogoda, pomimo złych prognoza dopisała, pewnie dlatego, że święty Hubert czuwał, by zorganizowanej przez łowczego Sergiusza Biryckiego mini wystawy trofeów nie skalał deszcz. Było to pierwsze w historii naszego koła plenerowe walne zebranie i sądząc po aprobacie koleżanki i kolegów myśliwych być może nie ostatnie.

Maria  Grzywińska, Prezes KŁ „Łabędź”