OK
Aktualności
AKTUALNOŚCI
Życzenia
Program-"Zanocuj w lesie"
Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim, decyzją Nadleśniczego uruchamia program "Zanocuj w lesie". Został wyznaczony obszar o powierzchni 185,71 ha na którym zezwolono na nocowanie w lesie od dnia 01.05.2021r. Każdy chętny, na tym obszarze będzie mógł spędzić noc w lesie do 2 dób w grupie do 9 osób bez zgłaszania. Większa ilość osób i dłuższy pobyt wiąże się z konkretnym zgłoszeniem do nadleśnictwa.
Wszystkich myśliwych proszę o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania polowania na tym obszarze, tak w dzień jak i w nocy. Mapka poglądowa obszaru w załączeniu. S.B.
Faza księżyca
Pogoda
owiedziło nas: 000011770 osób
Aktualnie gości na stronie: 2
Twoje IP: 18.212.120.195
Wieczór Myśliwski 2019

Wieczór myśliwski 2019, a raczej noc mamy już za sobą. Pod takim tytułem dnia 26 stycznia spotkaliśmy się w restauracji ,,Przydroże” w Narwi, by mile spędzić ze sobą czas, by jeszcze bardziej się zintegrować. Nie było to nasze pierwsze tego typu spotkanie. Jednakże tegoroczne różniło się od poprzednich tym, że byli z nami właściciele dużych gospodarstw rolnych z terenu naszego koła. Bawiąc się wspólnie stwierdziliśmy, że taka integracja jest bardzo potrzebna i służy obu stronom. Czas umilał nam zespół muzyczny z Narwi o wdzięcznej nazwie ,,Be Happy”, który swoją muzyką porywał wszystkich do tańca. W tak zwanym międzyczasie polowaliśmy na dzika; zabawa polegała natrafieniu szyszką do makiety dzika. Swoje umiejętności sprawdzali zaproszeni goście. Wszyscy zawodnicy dzika pokonali, w związku z czym jury w składzie wiceprezes, łowczy i skarbnik koła przyznali trzy równorzędne pierwsze miejsca.

Gratulujemy Paniom Ewie i Katarzynie Hryniewickim, które jako dzielne przyszłe Diany celnymi strzałami powaliły dużego odyńca. Również Pan Ostaszewski Adam wykazał się celnym okiem. Nasze spotkanie zakończyło się przed świtem a żegnając się obiecaliśmy sobie dalsze zacieśnianie naszej współpracy.

Dokumentację zdjęciową ze spotkania przygotował kolega Darek Sadowski. Darku, dziękujemy.


DARZ BÓR                                                                        

Maria Grzywińska