OK
Aktualności
AKTUALNOŚCI
Przystrzelanie broni, X Zawody K.Ł."ŁABĘDŹ" w Narwi
16.07.2023 roku - w tym dniu zostało przeprowadzone przystrzelanie broni, połączone z wewnętrznymi zawodami w dwóch konkurencjach kulowych: "rogacz - lis" oraz "dzik w przebiegu".
Wystawa Psów Rasowych
49. Jesienna Wystawa Psów Rasowych, Nowy Dwór Mazowiecki 01-02.10.2022r.
Faza księżyca
Pogoda
owiedziło nas: 000023311 osób
Aktualnie gości na stronie: 1
Twoje IP: 3.234.244.181
Wieczór Myśliwski 2019

Wieczór myśliwski 2019, a raczej noc mamy już za sobą. Pod takim tytułem dnia 26 stycznia spotkaliśmy się w restauracji ,,Przydroże” w Narwi, by mile spędzić ze sobą czas, by jeszcze bardziej się zintegrować. Nie było to nasze pierwsze tego typu spotkanie. Jednakże tegoroczne różniło się od poprzednich tym, że byli z nami właściciele dużych gospodarstw rolnych z terenu naszego koła. Bawiąc się wspólnie stwierdziliśmy, że taka integracja jest bardzo potrzebna i służy obu stronom. Czas umilał nam zespół muzyczny z Narwi o wdzięcznej nazwie ,,Be Happy”, który swoją muzyką porywał wszystkich do tańca. W tak zwanym międzyczasie polowaliśmy na dzika; zabawa polegała natrafieniu szyszką do makiety dzika. Swoje umiejętności sprawdzali zaproszeni goście. Wszyscy zawodnicy dzika pokonali, w związku z czym jury w składzie wiceprezes, łowczy i skarbnik koła przyznali trzy równorzędne pierwsze miejsca.

Gratulujemy Paniom Ewie i Katarzynie Hryniewickim, które jako dzielne przyszłe Diany celnymi strzałami powaliły dużego odyńca. Również Pan Ostaszewski Adam wykazał się celnym okiem. Nasze spotkanie zakończyło się przed świtem a żegnając się obiecaliśmy sobie dalsze zacieśnianie naszej współpracy.

Dokumentację zdjęciową ze spotkania przygotował kolega Darek Sadowski. Darku, dziękujemy.


DARZ BÓR                                                                        

Maria Grzywińska