OK
Aktualności
AKTUALNOŚCI
Życzenia
Program-"Zanocuj w lesie"
Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim, decyzją Nadleśniczego uruchamia program "Zanocuj w lesie". Został wyznaczony obszar o powierzchni 185,71 ha na którym zezwolono na nocowanie w lesie od dnia 01.05.2021r. Każdy chętny, na tym obszarze będzie mógł spędzić noc w lesie do 2 dób w grupie do 9 osób bez zgłaszania. Większa ilość osób i dłuższy pobyt wiąże się z konkretnym zgłoszeniem do nadleśnictwa.
Wszystkich myśliwych proszę o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania polowania na tym obszarze, tak w dzień jak i w nocy. Mapka poglądowa obszaru w załączeniu. S.B.
Faza księżyca
Pogoda
owiedziło nas: 000011770 osób
Aktualnie gości na stronie: 1
Twoje IP: 18.212.120.195
Wystawa Psów Rasowych
         Dwie wystawy psów rasowych w ostatni weekend w naszym regionie zgromadziły ponad półtora tysiąca psich piękności. Na obydwóch wystawach nie obyło się bez akcentów K.Ł."ŁABĘDŹ" w Narwi.
        Na I Krajowej Wystawie Psów Myśliwskich startowały dwa psy rasy Wachtelhund, których właścicielami są myśliwi należący do Naszego Koła. Kolega Mirek, posiadacz wspaniałego psa, o imieniu TOM Vom Hahnenkamm oraz Sergiusz z suczką o imieniu GAJA z Nowego Folwarku. Oba psy zaprezentowały się bardzo dobrze i otrzymały oceny DOSKONAŁE.

      Na XII Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w dniu 19.08.2018 roku, do oceny poddano 16 psów rasy Wachtelhund. Nasze pieski potwierdziły oceny z krajówki a Mirka TOM ubiegał się o zwycięstwo Grupy VIII (niestety, tym razem się nie udało).
Darz Bór!
S.B.